SHP Harmanec, a.s.

Pěkná domácnost – tak na tom si dává záležet mnoho lidí. Není to jen o tom, zda máme domácnost sladěnou do posledního detailu, ale mnohdy i o tom, zda ji dokážeme zútulnit a navodit v ní příjemnou atmosféru. Do naší domácnosti také často zavítají i naši nejbližší příbuzní – rodina, přátelé nebo naši známí. Prostírání na stůl dodá speciální atmosféru hlavně setkáním s našimi nejbližšími. Užijte si i vy tyto nezaměnitelné chvilku díky kvalitním papírovým výrobkem!

Prostírání na stůl ale servítky od společnosti SHP Harmanec, a.s.

 Prostírání na stůl na svatbě

Variace prostírání na stůl

Papírové výrobky představují nedílnou součást našich domácnosti. Nejčastěji se s nimi setkáváme v prostorách toalety nebo kuchyně, pomocnou ruku nám dají i v ostatních částech domácnosti. Kvalitní papíroví pomocníci jsou skutečně k nezaplacení. Papírové výrobky od společnosti SHP Harmanec, a.s., jsou na trhu s papírem známé svou kvalitou již dlouhá desetiletí. Společnost se na trhu řadí mezi přední výrobce a prodejce toaletních papírů, papírových ubrousků, papírových utěrek či pomůcek na papír. Produkty společnosti SHP Harmanec, a.s. lze rozdělit do následujících značek – Harmony, Harmasan, Harmony Professional a Celex. Každá ze značek je něčím výjimečná. Značka Harmony je charakteristická svou jemností a čistotou, a jako bonus, je i šetrná k vaší pokožce. Harmony Professional je zase určen pro instituty veřejné správy nebo wellness zařízení. Je také přímo vyrobený pro potřeby průmyslu či výroby. V produktové řadě Celex najdete kvalitní toaletní papír, kapesníky či kuchyňské utěrky. Společnost SHP Harmanec, a.s., se zabývá i prodejem pomůcek, které usnadňují manipulaci s papírovými výrobky. Pokud potřebujete například zásobník na kapesníky či ubrousky na utření rukou, z nabídky této společnosti si určitě vyberete.

Kvalitní papírové výrobky za přijatelné ceny

Za značkou Harmony stojí roky zkušenosti a úspěšných výsledků na trhu. Kroky společnosti se odvíjejí od potřeb zákazníků a inovací na trhu, kterým se snaží společnost neustále přizpůsobovat. V této společnosti najdete také kvalitní, třívrstvé papírové ubrousky, které kompletně změní chod vaší domácnosti. Toaletní papír je zase zdravotně nezávadný a vyrobený z toho nejjemnějšího materiálu, které vaše tělo určitě ocení. Navštívte stránku https://www.tvojeharmony.cz/. Dopřejte i vy svému tělu to nejlepší a hýčkejte ho kvalitními výrobky, ze kterých budete mít skutečnou radost!

Základní informace o společnosti SHP Harmanec, a.s.

Adresa společnosti: 976 03 Harmanec

IČO: 00153052

E-mailová adresa: harmanec@shpgroup.eu

Telefonní číslo: +421 48 4322 111