Dacom Slovakia, s.r.o. – CZ

Už se vám dlouho nestalo, že vás při provádění jakékoli fyzické aktivity kolena nebolely? Provází vás bolest kolene každý den, avšak vy jste již vyzkoušeli všechno možné proto, abyste se jí zbavili? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ano, patříte mezi ty “vyvolené”, kteří trpí každodenní bolestí kolene. Bolest kolene se stala vážným problémem pro více než 70% z populace bez ohledu na věk. Postihuje jednak starých, ale i mladých, ženy, muže a děti. I když v minulosti bylo pravidlem, že bolest kolene se začala objevovat s narůstajícím věkem, dnes to už neplatí. Bolest kolene postihuje každého, kdo dovolí tomuto onemocnění, aby mu znepříjemňovala život.


Co slouží jako prevence před vznikem bolesti kolene?


Způsobů, které pomáhají zamezit vzniku bolestí kolene je několik. Důležitý je životní styl a vyváženě strava. Na kolena mají vliv i boty, které nosíme. Držení těla také dokáže významně ovlivnit to, zda nás kolena budou nebo nebudou bolet. Za nepříjemnostmi, které se spojují s bolestí kolen patří i dědičnost. Bolest kolene trápí v převážné míře starší ročníky a sportovce. Není však pravidlem, že se bolest kolene objeví jen u sportovců – běžným jevem je i v případě lidí, kteří se nehýbou téměř vůbec. Kvalitu našich kolen dokážou ovlivnit i výživové doplňky, které se starají o správnou výživu kolen.

bolest kolene

Jak ovlivňují výživové doplňky bolest kolene?

Mnozí si myslí, že pokud je začne trápit bolest kolene, jednoduše si nakoupí různé výživové doplňky a už po prvním použití bude všechno v pořádku. Opak je však pravdou. Výživové doplňky slouží jako prevence. Je dokázáno, že při pravidelným užívání kloubní výživy dokážeme ve významné míře zamezit vzniku bolesti kolena. Podstatné však je, aby člověk přijímal pouze kvalitní doplňky. Používání výživových doplňků však není jen otázka několika dní, je důležité, aby byly klouby optimálně vyživené dlouhodobě. Existuje několik společností, které se zabývají výrobou a prodejem výživových doplňků. To, zda jsou výživové doplňky skutečně kvalitní se na našich kolenou skutečně odrazí. Jedním z popředních prodejců výživových doplňků a kloubní výživy na Slovensku je společnost Dacom Slovakia, s.r.o. Pokud máte potíže s kolenem, z katalogu společnosti Dacom Slovakia, s.r.o., si může vybrat kloubní výživovou ve formě tabletek nebo ve formě mastiček.


Základní informace o společnosti Dacom Slovakia, s.r.o .:

Adresa: Moravská 737, 908 48 Kopčany
Telefonní číslo: 00421 / 34-6681100
E-mail: obchod@dacomslovakia.sk
IČO: 36 237 256